Strona głównaPasjeBytom: bezpłatna gimnastyka dla seniorów

Bytom: bezpłatna gimnastyka dla seniorów

Dodaje energii, poprawia kondycję i samopoczucie – tyle zalet ma gimnastyka dla seniora. Od stycznia do kwietnia Agora Bytom zaprasza na sobotnie zajęcia pod okiem doświadczonych fizjoterapeutek. Wstęp wolny.
Bytom: bezpłatna gimnastyka dla seniorów [fot. SBB] Utrzymanie ciała w dobrej kondycji mimo upływu lat jest prostsze, niż się wydaje. W Agorze Bytom, przy współpracy ze Stowarzyszeniem SBB, od nowego roku rusza cykl „”. Bezpłatne zajęcia dla osób starszych odbędą się od stycznia do kwietnia w każdą sobotę od godz. 10:00 w sali Kameralnej bytomskiej multigalerii.

– W akcji chodzi o to, by wyjść z domu, spotkać się z rówieśnikami i przede wszystkim dobrze bawić z korzyścią dla . Jesteśmy przekonani, że na jednej wizycie na zajęciach się nie skończy – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Godzinne zajęcia poprowadzą Lucyna Pietrzyk i Maria Szulc, specjalistki z bytomskiego Stowarzyszenia SBB, doświadczone w pracy z seniorami. Treningi będą ciekawe i różnorodne, oparte głównie na ćwiczeniach kształtujących z wykorzystaniem ciężarków i hula-hop, nie zabraknie też elementów .

Organizatorzy zapewnią maty do ćwiczeń, ale można też pojawić się z własnym sprzętem. Prowadzące zajęcia podkreślają, że tempo będzie dostosowane do potrzeb każdego z uczestników.

„Aktywny senior”
Kiedy: od stycznia do kwietnia w każdą sobotę o godz. 10:00
Gdzie: Sala Kameralna, Agora Bytom (Poziom +3), Plac Tadeusza Kościuszki 1

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Kobiety.net.pl
  • Hospicja.pl
  • EWST.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X