Strona głównaPasjeNick Cave pomaga 70-letniemu debiutantowi

Nick Cave pomaga 70-letniemu debiutantowi

Nick Cave zaśpiewał gościnnie w piosence "Our Lady Of Light" debiutującego wykonawcy ukrywającego się za pseudonimem Ratso.
Nick Cave pomaga 70-letniemu debiutantowi [Nick Cave fot. Monolith] Ratso to 70-letni nowojorski pisarz Larry Sloman, który pomagał pisać teksty Johnowi Cale'owi a także uczestniczył w pisaniu biografii Anthony'ego Kiedisa z czy Petera Crissa z . Teraz postanowił nagrać solowy album.
Może zostanę żydowską - mówi Ratso. - Najstarszy najlepszy debiutant w historii. Jak się nie uda zawsze mogę grać w metrze. Dobrze się bawiłem nagrywając tę płytę. Te piosenki miałem przygotowane już w 1984 roku. W końcu uznałem, że należy im się życie.
Debiutancki album Ratso nosi tytuł "Stubborn Heart" i ukaże się w kwietniu. Wśród gości pojawili się Warren Ellis, Sharon Robinson, Yasmine Hamdan oraz Imani Coppola. Współkompozytorem części piosenek jest John Cale.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Hospicja.pl
  • Kosciol.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy