Strona głównaPasjeWrocławskie Dni Seniora 2017

Wrocławskie Dni Seniora 2017

Przed wrocławskimi seniorami niemal miesiąc pełny różnorodnych i interesujących wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, prozdrowotnych, rekreacyjnych i międzypokoleniowych. Jutro rozpoczynają się Dni Seniora 2017.
W wydarzeń wrocławskich Dni Seniora pojawią się stałe punkty, które w poprzednich latach cieszyły się ogromną popularnością - Marsz Kapeluszy, Przegląd Chórów Senioralnych, Przegląd Małych Form Teatralnych i Kabaretów, Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Folklorystycznych, Targi Senioralne, Festiwal Filmowy Si Senior czy Igrzyska Sportowe dla Seniorów.

Seniorzy będą także mogli uczestniczyć w bezpłatnych spotkaniach, warsztatach, badaniach i konsultacjach ze specjalistami oraz lekarzami. Osoby, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności również znajdą atrakcyjne oferty w ramach: Akademii Zdrowia Seniora, Akademii Bezpiecznego Seniora, Akademii Finansów Seniora czy Akademii Urody i Pielęgnacji Seniora. Odbywać się też będą zajęcia gimnastyczne, taneczne i integracyjne oraz specjalnie na tę okazję przygotowane konkursy.

W tym roku Święto Seniorów będzie trwało od 15 września do 13 października.Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Pola Nadziei
  • Oferty pracy