Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Pasje Wiadomości

Sposób na lęk - pisanie

fot. bnenin - Fotolia.comStałe odczuwanie lęku czy niepokoju jest bardzo uciążliwe. Okazuje się jednak, że można to osłabić opisując swoje emocje. Pisanie może pomóc tym, którzy odczuwają niepokój, w odzyskaniu równowagi i wykonywaniu stresujących zadań.

więcej »

Poczta Polska wydaje znaczek dla upamiętnienia ofiar ludobójstwa

fot. Poczta Polska„Operacja polska” przeprowadzona przez NKWD w okresie Wielkiego Terroru w ZSRS, jest jedną z największych zbrodni o znamionach ludobójstwa w historii Europy XX w. Poczta Polska 29 września br. wprowadza do obiegu znaczek upamiętniający zamordowanych Polaków. Wraz ze znaczkiem wydana zostanie koperta okolicznościowa FDC oraz datownik.

więcej »

PUMA 2017 - seniorzy i osoby niepełnosprawne w nauce i kulturze

fot. PUMA26 września w Dąbrowie Górniczej rozpocznie się VIII Międzynarodowy Przegląd Umiejętności Artystycznych Amatorskich Zespołów Seniorów i Osób Niepełnosprawnych Puma 2017. W ramach wydarzenia odbędzie się także konferencja naukowo-szkoleniowa pt. "Starość w drodze, czyli mądrość życiowa i los człowieka późnej dorosłości".

więcej »

Wrocław: Rozpoczęły się Dni Seniora 2017

fot. Wrocławskie Centum SenioraRekord kapeluszowy, przekazanie kluczy do miasta, wręczenie nagród i wiele radości. W piątek, 15 września we Wrocławiu rozpoczęły się Dni Seniora. Uczestnicy w barwnym pochodzie przeszli z pl. Nowy Targ do Rynku, gdzie czekała na nich moc atrakcji.

więcej »

Przyjaciele Seniorów 2017

fot. Wrocławskie Centrum SenioraWe Wrocławiu już po raz drugi wyróżniono osoby, które aktywnie działają na rzecz seniorów. 15 września, podczas Inauguracji obchodów Dni Seniora Wrocław 2017 pięciu laureatom wręczono certyfikaty i statuetki.

więcej »

Kraków: Zakończyły się IV Ogólnopolskie Senioralia

fot. Senioralia15 września miasto należało do seniorów. Tegoroczna edycja Ogólnopolskich Senioraliów przyciągnęła do Krakowa ponad 1000 osób z całej Polski. Wszyscy Ci ludzie udowodnili, że życie wcale nie kończy się po 60, a wiek nie jest przeszkodą w realizowaniu swoich pasji.

więcej »

Znaczek z okazji 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

fot. Poczta PolskaW roku 2017 przypada 300. rocznica koronacji Matki Bożej Częstochowskiej. Z tej okazji Poczta Polska 26 sierpnia br. wprowadzi do obiegu okolicznościową emisję z kopertą FDC (Pierwszego Dnia Obiegu) i datownikiem. Znaczek przedstawia obraz Matki Bożej Częstochowskiej na białym tle.

więcej »

Darmowe aplikacje do obróbki zdjęć. Dlaczego warto je mieć?

Fot. vectorfusionart - Fotolia.comCoraz częściej do robienia zdjęć używamy smartfonów. Z ich pomocą można już zrobić naprawdę piękne ujęcia. Dodatkowo, dostępnych jest wiele pomocnych aplikacji do obróbki zdjęć. Dzięki nim fotografowanie będzie jeszcze przyjemniejsze, a zdjęcia z wakacji profesjonalne i oryginalne. Wybraliśmy i opisaliśmy 3 najlepsze.

więcej »

Czas szparagów - jedz zdrowo i po królewsku

© Jacek Chabraszewski - Fotolia.comSzparagi przez lata uznawano za wykwintne, lecz ekskluzywne warzywo. Polacy jednak z roku na rok coraz bardziej doceniają ich niepowtarzalny smak, a przede wszystkim wartości odżywcze.

więcej »

Jak dbać o stopy osób aktywnych fizycznie?

Fot. praisaeng - Fotolia.comStopy są częścią ciała, która jest najbardziej narażona na urazy i otarcia. To na nich opieramy cały nasz ciężar. Warto o nie zadbać, w szczególności na wiosnę, kiedy postanawiamy więcej się ruszać i pracować nad naszą kondycją. Nie ważne jaki sport uprawiamy, powinniśmy pomyśleć o właściwej ochronie stóp, aby sobie nie zaszkodzić.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Kobiety.net.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Kosciol.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X